Contact

Bel ons: 0471 532 947

Je kan huureenkaraoke.be vinden op volgende locaties:

sommigen zijn park & ride locaties, waar materiaal gebracht wordt na afspraak met de klant.

Antwerpen (centrum) antwerpen@huureenkaraoke.be
Mechelen/Kontich antwerpen@huureenkaraoke.be
Brussel/Zaventem brussel@huureenkaraoke.be
Leuven/Zaventem brussel@huureenkaraoke.be
Gent/Mariakerke gent@huureenkaraoke.be

Brugge (centrum) brugge@huureenkaraoke.be
Kust/Blankenberge kust@huureenkaraoke.be
Ieper (centrum) ieper@huureenkaraoke.be
Ronse (centrum) ronse@huureenkaraoke.be
Kortrijk/Waregem kortrijk@huureenkaraoke.be
Limburg/Zonhoven info@huureenkaraoke.be

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!